График проведения факультативов на 2017/2018 учебный год - Ремельская СШ

График проведения факультативов на 2017/2018 учебный год

 

Назва

факультатыва

Кл.

Дзень

правядзення

 

Час

правядзення

 

П.І.І.

настаўніка

1.  Па ступеньках правіл здаровага харчавання

1

 

аўторак

12.40 -  13.25 

Захарыч Ж.А.

1.Асновы моўнай культуры

2

пятніца

11.35 – 12.20

Ляшкевіч В.Я.

2.Творчыя майстэрні

пятніца

11.35 – 12.20

Кананчук Л.І.

1.Сям”Я”

3

панядзелак

13.35 – 14.20

Пашкевіч Г.Г.

2.Шахматны ўсенавуч

 

панядзелак

13.35 – 14.20

Нагар Л.М.

3. Творчыя майстэрні.

 

чацвер

13.35 – 14.20

Кананчук Л.І.

1. АБЖ

4

чацвер

12.40 - 13.25

Адзінокая В.В.

2. Творчыя майстэрні

чацвер

14.30 – 15.15

Кананчук Л.І.

3.Шахматны ўсенавуч

чацвер

13.45 – 14.30

Нагар Л.М.

1. Гэты загадкавы Старажытны свет

5

серада

 

13.35 – 14.20

 

Богуш А.Ф.

 

2. Пазнай свет

пятніца

14.30 – 15.15

Колбік М.А.

3. Грані слова: ад гука да сказа

пятніца

 

14.30 – 15.15

 

Сядляр Г.В.

 

4.Творчая майстэрня

пятніца

14.30 – 15.15

Кананчук Л.І.

1. Сакрэты словазмянення, слова і формаўтварэнне

6

серада

 

13.35 – 14.20

 

Вярэніч А.Р.

 

2. Падарожжа па геаграфічнай карце

чацвер

 

14.30 – 15.15

 

Колбік М.А.

 

1.АБЖ

7

панядзелак

13.35 – 14.20

Сядляр І.В.

1.Гэты няпросты просты сказ

8

панядзелак

14.30 – 15.15

Сядляр Г.В.

2. Па краінах і кантынентах

панядзелак

14.30 – 15.15

Колбік М.А.

3.Фізіка вакол нас

чацвер

13.35 – 14.20

Петрусевіч М.М.

4.Алгеба вучыць разважаць

чацвер

14.30 – 15.15

Кананчук Н.М.

5.Вышыўка лентамі

чацвер

15.15 – 16.00

Кананчук Л.І.

6. АБЖ

 

пятніца

14.30 – 15.15

Сядляр І.В.

1.Угадай і дакажы

9

панядзелак

14.30 – 15.15

Петрусевіч М.М.

2. Еўразія – мацярык кантрастаў

аўторак

 

14.30 – 15.15

 

Колбік М.А.

 

3.Складаны сказ без складанасцей

аўторак

 

14.30 – 15.15

 

Вярэніч А.Р.

 

4.Секреты синтаксиса и пунктуации

аўторак

 

14.30 – 15.15

 

Кананчук Л.І.

 

5.Хімія неметалаў і металаў

серада

14.30 – 15.15

Пашкевіч К.І.

6.  Падрыхтоўка валанцёраў

да рэалізацыі падыходу “роўны навучае роўнага”

серада

14.30 – 15.15

Нагар Л.М.

7. АБЖ

чацвер

14.30 – 15.15

Сядляр І.В.

8.Дамашняя кулінарыя

 

пятніца

   15.25 – 16.10

Кананчук Л.І.

1. Асновы сучаснага этыкету

10

 

 

аўторак

15.25 – 16.10

Кананчук Л.І.

2. Падрыхтоўка валанцёраў да рэалізацыі падыходу “роўны навучае роўнага”

серада

 

 

15.25 – 16.10

 

 

Нагар Л.М.

 

 

3.Зямля беларуская

пятніца

12.40 -  13.25

Колбік М.А.

4. Турызм

субота

10.30-11.15

Колбік М.А.

1. Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11

 

панядзелак

 

13.35 – 14.20

 

Вярэніч А.Р.

 

2.Геаграфія і сучаснасць

панядзелак

13.35 – 14.20

Колбік М.А.

3.Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

 

гісторыя

 

14.30 – 15.15

 

Богуш А.Ф.

4.Экалогія чалавека і эвалюцыя біясферы

чацвер

 

14.30 – 15.15

Пашкевіч К.І.