СОСТАВ ЭКЗАМЕНАЦИОННОЙ КОМИССИИ - Ремельская СШ

Разделы сайта

СОСТАВ ЭКЗАМЕНАЦИОННОЙ КОМИССИИ

 Склад экзаменацыйнай камісіі для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на III ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2017/2018 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

 

П.І.І.

1 чэрвеня

11

беларуская мова

старшыня

Колбік Н.А.

НДВР

беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Вярэніч А.Р.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Сядляр Г.В.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Струг В.І.

педагог-арганізатар

беларуская мова і літаратура

без катэгорыі

1 чэрвеня

11

руская мова

старшыня

Пыталь Н.М.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Кананчук Л.Ів.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Пашкевіч Г.Г.

настаўнік

настаўнік I ступені агульнай сярэдняй адукацыі

вышэйшая

Нагар Л.М.

НДВР

беларуская мова і літаратура

без катэгорыі

4 чэрвеня

11

матэматыка

старшыня

Пыталь Н.М.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Шчучка П.П.

настаўнік

матэматыка, інфарматыка

першая

Петрусевіч М.М.

настаўнік

матэматыка, фізіка

другая

Кананчук Н.М.

настаўнік

матэматыка, інфарматыка

другая

6 чэрвеня

11

англійская мова

старшыня

Пыталь Н.М.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Макарыцкі Э.У.

настаўнік

сучасныя замежныя мовы

другая

Кузьміч К.А.

настаўнік

замежная мова  (англ.мова)

другая

Сімановіч А.М.

настаўнік

замежная мова (англ.мова)

першая

8 чэрвеня

11

гісторыя Беларусі

старшыня

Пыталь Н.М.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Богуш А.Ф.

настаўнік

гісторыя, гісторыя культуры

першая

Колбік Н.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Колбік М.А.

настаўнік

геаграфія, біялогія

першая

Склад экзаменацыйнай камісіі для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2017/2018 навучальным годзе

 

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

 

П.І.І.

2 чэрвеня

9

матэматыка

старшыня

Колбік Н.А.

нам.дырэктара па вуч.рабоце

беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Петрусевіч М.М.

настаўнік

матэматыка, фізіка

другая

Шчучка П.П.

настаўнік

матэматыка, інфарматыка

першая

5 чэрвеня

9

руская мова

старшыня

Колбік Н.А.

нам.дырэктара па вуч.рабоце

беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Кананчук Л.І.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Пыталь Н.М.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

7 чэрвеня

9

беларуская мова

старшыня

Колбік Н.А.

нам.дырэктара па вуч.рабоце

беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

 

Вярэніч А.Р.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Сядляр Г.В.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Склад экзаменацыйнай камісіі Рамельскай сярэдняй школы для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на III ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў парадку экстэрнату ў 2017/2018 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

 

П.І.І.

21

мая

 

11

хімія

старшыня

Пыталь Н.М.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Шпакевіч В.В.

настаўнік

хімія, біялогія

першая

Колбік М.А.

настаўнік

геаграфія, біялогія

першая

Колбік Н.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

23

мая

11

біялогія

старшыня

Пыталь Н.М.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Шпакевіч В.В.

настаўнік

хімія, біялогія

першая

Колбік М.А.

настаўнік

геаграфія, біялогія

першая

Колбік Н.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

25

мая

11

фізіка

старшыня

Пыталь Н.М.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Петрусевіч М.М.

настаўнік

матэматыка, фізіка

другая

Шчучка П.П.

настаўнік

матэматыка, інфарматыка

першая

Кананчук Н.М.

настаўнік

матэматыка, інфарматыка

другая

28

мая

11

астраномія

старшыня

Пыталь Н.М.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Петрусевіч М.М.

настаўнік

матэматыка, фізіка

другая

Шчучка П.П.

настаўнік

матэматыка, інфарматыка

першая

Кананчук Н.М.

настаўнік

матэматыка, інфарматыка

другая

30

мая

11

геаграфія

старшыня

Пыталь Н.М.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Колбік М.А.

настаўнік

геаграфія, біялогія

першая

Богуш А.Ф.

настаўнік

гісторыя, гісторыя культуры

першая

Кананчук Л.Ів.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

2 чэрвеня

11

грамадазнаўства

старшыня

Пыталь Н.М.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Богуш А.Ф.

настаўнік

гісторыя, гісторыя культуры

першая

Колбік М.А.

настаўнік

геаграфія, біялогія

першая

Колбік Н.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

5 чэрвеня

11

руская літаратура

старшыня

Пыталь Н.М.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Кананчук Л.Ів.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Сядляр Г.В.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Колбік Н.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

7 чэрвеня

11

беларуская літаратура

старшыня

Пыталь Н.М.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

 

Сядляр Г.В.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Вярэніч А.Р.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Колбік Н.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая